May 24, 2024

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Aktualności

Mieszkania tylko dla ludzi z partii PIS w Warszawie

Mieszkania tylko dla ludzi z partii PIS w Warszawie

czy wynajmu, by żyć w komfortowych warunkach. Tymczasem posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba postanowili przeprowadzić kontrolę w jednym z biurowców, w którym powstały  ekskluzywne apartamenty. Okazało się , że zarządza nimi Ministerstwo Infrastruktury. Wynajem za grosze w Transportowym Dozorze Technicznym dedykowany jest tylko dla osób wybranych- współpracowników ministra i wiceministrów z PiS, dyrektorów i ich rodzin. 

Biurowiec za miliony w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na terenie Warszawy 

Od 2020 roku Transportowy Dozór Techniczny posiada siedzibę przy ulicy Puławskiej w Warszawie. To właśnie tam powstawał kontrowersyjny biurowiec, który kryje w sobie wyjątkowo atrakcyjne wnętrza. Na jego budowę przeznaczona została niebagatelna kwota około 100 milionów złotych.

Czytaj więcej: Kredyt 2 procent w Santander Bank Polska – oferta i warunki kredytu

Jak przekazują połowie, na dziewięciu piętrach odnaleźć można około 74 mieszkań o dużej powierzchni. Co więcej, w budynku powstały także cztery tzw. apartamenty VIP. By umilić czas mieszkańcom powstała również doskonale wyposażona sala fitness czy sala do masażu z pięknym widokiem.

Mieszkania dla wybranych

Luksusowe, nowoczesne i komfortowe mieszkania w biurowcu, jak podaje w rozmowie z „Faktem” Michał Szerba, dedykowane są dla rodzin pracowników Ministerstwa. Na terenie obiektu mogą zamieszkać także wszystkie osoby za zgodą dyrektora. Takie sytuacje miały najczęściej miejsce w ramach konferencji, szkoleń, dla członków komisji egzaminacyjnej i innych osób.

Sprawdź również: Kredyt 2 procent w Pekao S.A. – oferta i warunki kredytu

Co więcej, nie odnajdziemy także żadnej ewidencji w Transportowym Dozorze Technicznym dotyczącym wynajmu. Pobyt odbywa się na podstawie wniosku zgłoszenia rezerwacji. Wymagane było także dołączenie oświadczenia wykonania płatności.

Tajne mieszkania dla „swoich” 

Bardzo wiele osób marzy o własnym mieszkaniu w Warszawie. Tymczasem poseł Dariusz Joński uważa, że PiS, korzystając z państwowej instytucji, stworzyło tajne mieszkania dla „swoich”. Dla społeczeństwa pozostała pusta obrotnica „mieszkania plus”, które zakończyło się fiaskiem, a dla wybranych osób z otoczenia partii stworzono piękne apartamenty.

Warto wiedzieć: Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim?

Widoki na Pałac Kultury, doskonałe, najwyższej klasy wyposażenie, to tylko kilka udogodnień, na które może liczyć każda „ważna” dla partii osoba. Nic więc dziwnego, że posłowie zainteresowali się sprawą, przeprowadzając kontrolę, która pozwoliła na ujawnienie prawdy.

About Author

Damian Stenzel

Redaktor z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Obecnie główny redaktor w serwisie OsiedlawPolsce.pl Specjalizuje się w tekstach z zakresu nieruchomości, aranżacji wnętrz, prawa i finansów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *